October 14, 2015

Türkçe

FARKILILIKLARIMIZIN, ÇEŞİTLİLİĞİMİZDEN KAYNAKLANDIĞINA İNANIYORUZ


Star_IT_EuroO

BİZİM FOCUS BÖLÜM

 

FOCUS

E-ÖĞRENME İÇERİKLERİ : Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda e-öğrenme içerikleri; video, ses, eğitim
animasyonları, simülasyonlar, interaktif senaryolar ve oyunlar içerebilir. Ürünü geliştirme ve uygulamaya koyma
aşamasında takip ettiğimiz adımlar şöyledir:
1. Öncelikli e-öğrenme ihtiyacınızı inceleyip, konuyla ilgili danışmanlık hizmeti sunma.
2. Kullanıcılarınızın öğrenme yolculuklarının adımlarını resimli şemalar halinde hazırlama.
3. İçeriği tasarlama.
4. Öğrenme içerikleri üretme.
5. İçerikleri öğretim platformlarına yükleme.
6. İşlevsel hedeflerle pedagojik hedeflerin uygunluğunu test etme.

DİGİKİTAP: digiKitap özellikle üniversitelere, enstitülere, okullara, eğitim merkezlerine ve basımevlerine yönelik tasarlanmış bir üründür. digiKitap teknolojimiz, öğrencilerin öğrenme ve yaratıcılık seviyesini arttırarak, her eğitim seviyesindeki, her türlü kitabı dijital forma dönüştürebilecek niteliğe sahiptir. Bu yeni teknolojiye erişim oldukça kolaydır ve bu ürün Windows, İOS ve Android sistemleriyle çalışabilir özelliktedir. Kullanılan teknoloji sayesinde çeşitli metinler, sesler, fotoğraflar, filmler 2D/3D animasyonlar, simülasyonlar, interaktif sorular ve oyunlar bir tek Pdf dosyası ile içeriğe dahil edilebilir Daha fazla…  

DİGİBROŞÜRLER: digiBroşürler, şirketler ve iş dünyası için özel olarak tasarlanmıştır. Bu teknolojiyle, şirketlerin satışlarını arttırmaya yönelik ürün ve hizmetlerin tanıtımının yapılabileceği yeni bir yöntem sunulmaktadır. Yukarıda belirtilen tüm özellikler, broşürlerimize de dahil edilebilmektedir.

ÖĞRENME YÖNETİM SİSTEMİ (LEARNING MANAGEMENT SYSTEM): Star_IT_Euro_LMS
Dünya çapında gerçekleştirilen çeşitli organizasyonlarda kullanmak üzere, Öğrenme Yönetim Sistemi’ni (Learning Management System (LMS)) geliştirdik ve dünyaya yaydık. Bilgisayar Bazlı Eğitim (Computer Based Training (CBT)), Web Bazlı Eğitim (Web Based Training (WBT)) ve harmanlanmış eğitimi içeren ihtiyaca yönelik LMS tasarımlarını yaptık.
Yönetim modülümüz, LMS yöneticilerine kullanıcıların bilgilerinin kayıt altında tutulması, görev tanımlarının atanması, eğitim plan takviminin hazırlanması, sertifikasyon adımlarının haritasının çıkarılması, eğitim alacak kişilerin sisteme atanması gibi özelliklerle beraber eğitimlerin ve derslerin en verimli şekilde yönetilebilmesi imkanını sunmaktadır.

 

Hakkımızda

Her müşterimiz için, her türlü e-öğrenim çözümünü üretebilmekteyiz
İhtiyacınız her ne olursa olsun, sizin için doğru olan e-öğrenme seçeneğini bulabiliriz.about-us

Star IT Euro Şirketi, e-öğrenme çözüm ve desteği sunmakta, dijital eğitim içeriği, dijital kitap ve LMS hizmeti üretmektedir. Star IT Euro, İngiltere (merkez ofis) ve Türkiye’de (Ortadoğu Ofisi) kurulmuştur. Star IT Euro Şirketi 14 çalışma sürecinde; toplamda 10000 saatin üzerinde e-öğrenim üretimi, dijital öğrenim içeriğinin geliştirilmesi, Avrupa’da ve Ortadoğu’da 50’nin üzerinde şirket için dijital kitapların hazırlanması işlerine imza atmıştır. Takımımız, enformasyon teknolojilerini kullanarak, tüm dünyada eğitim sektörüne destek vermek ve çözüm üretmek üzere, geniş çaplı e-öğrenim, dijital kitap, interaktif katalog geliştirme konularında uzmanlaşmıştır. Star IT Euro, zengin içeriğiyle, ihtiyacınıza yönelik e-İçerik hazırlama konusunda size en iyi şekilde destek olacaktır. İhtiyaca yönelik e-içerik, eğitimle ilgili her türlü merkez, şirket ve organizasyonun gereksinimlerini karşılayabilmek üzere tasarlanmaktadır.

Türkiye pazarına 4 yeni kurslar:  YENİ

4 yeni kurslar

– Gayrimenkul Sektöründe Çalismak için Ingilizce Ögrenimi 
Otel Sektöründe Çalismak için Ingilizce Ögrenimi
Restoran Sektöründe Çalismak için Ingilizce Ögrenimi
Giyim ve Konfeksiyon Sektöründe Çalismak için Ingilizce Ögrenimi

MÜŞTERİLERİMİZ

E-öğrenme çözüm ortağı olarak birçok seçeneğe sahipsiniz. Diğer çözüm ortaklarından daha avantajlı olduğumuza inanıyoruz ve çözüm ortağınız biz olmak istiyoruz. E-öğrenme, eğitim masraflarını azaltan ve defalarca kullanılabilme seçeneği sunan bir çözümdür. E-öğrenme sayesinde müşterilerimizin satışlarında artış gözlemlendi ve müşterilerimiz daha büyük yatırımlar yapma şansı yakaladılar.

MÜŞTERİLERİMİZ

İSTEDİĞİNİZ ZAMAN VE YERDE SİZİNLE BİRLİKTEYİZ